AE1877-1957DB2004
Mfr.Part #
AE1877-1957DB2004
Manufacturer
Anatech Electronics Inc.
Package/Case
Datasheet
AE1877-1957DB2004
Description
1870-1885 MHZ / 1950-1965 MHZ CA
Stock
523
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
1.87GHz ~ 1.885GHz / 1.95GHz ~ 1.965GHz